waltin

TRANSFORMER kott

TRANSFORMER kott

Kui väikestel poistel on transformer - autod, siis natuke suurematel tüdrukutel võib ju vabalt üks äge transformer - kott olla! See lihtsavormiline keskmise suurusega kott pole sugugi nii tavaline, nagu esmapilgul tundub - vastavalt sinu vajadustele võib see ühe hetkega kuju muuta!

Tervelt 3 erinevat kotti on peidus ühe kesta sees, pluss võimalus kanda kotti ka pika rihmaga risti üle rinna. Eriti otstarbekas, kui sul lennujaamas käed kohvreid täis ja järmisele lennule tormates käekott õlalt libisema kipub! Koti kuju saab muuta, kinnitades või lahti võttes trukke, mis paiknevad koti külgedel ja põhja all.

Vaata, missuguse kuju TRANSFORMER kott võib võtta:

Variant 1 - Nii TRANSFORMER koti ülemised kui ka alumised nurgad on allapoole kinnitatud, kena kandiline kuju. Mõõdud:28cm(L)x24cm(W)x17cm

Variant 2 - Kinni on vaid TRANSFORMER koti ülaosa trukid, kinnitatuna külgedele. Mõõdud 27cm(H)x40cm(W) alt, põhi, 30cm(W) ülevalt lukukael. Külg ülevalt kõige laiemast kohast 14cm

Variant 3 - Lahti on kõik trukid, nii et TRANSFORMER kott on üsna lapik - hea kuju, kandmaks kaasas kas sülearvutit või dokumendikaustu. Mõõdud: 34(cm(H)x40cm(L)x3cm(W)

Variant 4 - TRANSFORMER´i ülemised trukid on lahti, aasade külge kinnituvate karbiinidega on koti külge ühendatud pikk rihm, millega saad kotti risti üle rinna kanda. Alumised trukid võivad olla nii kinni kui ka lahti.

Materjal: veisenahk

Vooder: Magentatoon, koostis 50% puuvill, 50% polüester.

Metallfurnituur - teras, hõbedatoon.

Stiilsoft
Materjalveisenahk
Vooderkangas (50% puuvilla, 50% polüestrit)
Kõrgus24 cm
Pikkus28 cm
Laius17 cm
Hind179 €
TRANSFORMER kott
TRANSFORMER kott
TRANSFORMER kott
TRANSFORMER kott
TRANSFORMER kott
TRANSFORMER kott
TRANSFORMER kott
TRANSFORMER kott