waltin

MARINE KRISTA õlakott eest

MARINE KRISTA õlakott

Mereteemalise kollektsiooni kott KRISTA on piisavalt suur, et mahutada kõik pikaks päevaks vajalik. Ümara vormiga pehmejooneline kott sobib nii asjalikuks argipäevaks kui ka vabaks ajaks. Koti lõikeservad on kanditud õhukese nahaga, luues nii eriti viimistletud mulje.

Julged detailid, nagu narmatutid ja öösimuster koti esiosal lisavad suvist muretust ja mängurõõmu.

Koti tagaküljel on suur tõmblukuga tasku, kus saad hoida kõike seda, millele vajad kiiret ja mugavat ligipääsu, nagu näiteks võtmed, telefon, huulepulk jms.

Kotil on sisemises, tugevast kangast voodriosas üks suur lukuga suletav tasku ja üks suur lahtine tasku, mis jaotatud õmblusega kaheks osaks.

Lukukael on vargakindel, ulatudes koti servast servani. Lukukaela otsad on kinnitatud öösidega koti külgedele, võimaldades nii kahe kelguga lukku eriti mugavalt avada ja sulgeda.

KRISTA kotti on võimalik kanda nii õlakotina, kasutades koti lühemat (50cm) rihma, kui ka crossbodykotina, kasutades selleks pikemat rihma (116cm). Koti ülimalt ergonoomiline kuju sobitub ideaalselt su kehaga, nii et seda kandes ei märkagi koti suurust.

Koti hõbedatooni karabiinid on valmistatud Itaalias. Rõngakujulise karabiini külge kinnituvad kaks kena narmastest ehistutikest, mille võid soovi korral eemaldada, või vastupidi – telli juurde mõni kontrasttoonis uus narmatutt, millega koti välimust muuta saad!

Vooder: kangas, koostis 60%puuvilla, 40%polüestrit

Kõrgus34 cm
Pikkus30 cm
Laius13 cm
Hind325 €
MARINE KRISTA õlakott tagant