waltin

Must kott KRISTA eest

KRISTA kott (must)

KRISTA kott on piisavalt suur, et mahutada kõik pikaks päevaks vajalik. Ümara vormiga praktiline, pehmejoonline kott sobib nii asjalikuks argipäevaks kui ka vabaks ajaks. Koti lõikeservad on kanditud õhukese nahaga, luues nii eriti viimistletud mulje.

Koti ühel välisküljel on suur tõmblukuga tasku, kus saad hoida kõike seda, millele vajad kiiret ja mugavat ligipääsu, nagu näiteks võtmed, telefon, huulepulk jms.

Kotil on sisemises, tugevast kangast voodriosas üks suur lukuga suletav tasku ja üks suur lahtine tasku, mis jaotatud õmblusega kaheks osaks.

Lukukael on vargakindel, ulatudes koti servast servani. Lukuotsad on kinnitatud öösidega koti külgedele, võimaldades nii lukku eriti mugavalt avada ja sulgeda. Kvaliteetne itaalia UZ metall-lukk on kahe kelguga, mis võimaldab kotti mõlemast otsast avada või sulgeda.

KRISTA kotti on võimalik kanda nii õlakotina, kasutades koti lühemat (50cm) rihma, kui ka crossbody – kotina, kasutades selleks pikemat rihma (116cm).

Koti hõbedatooni karabiinid on valmistatud itaalias. Koti rõngakujulise karabiini külge kinnitub kena narmastest ehistutike, mille võid soovi korral eemaldada, või vastupidi – telli juurde mõni kontrasttoonis uus narmatutt, millega koti välimust muuta!

Stiilsoft
Vooderkangas (60% puuvilla, 40% polüestrit)
Kõrgus30 cm
Pikkus13 cm
Laius34 cm
Hind249 €
Märksõnad: kotid / õlakotid / käekotid / casual / krista /
Kott KRISTA
Kott KRISTA
Kott KRISTA
Must kott KRISTA tagant