waltin

Kott KRISTA

KRISTA kott

KRISTA kott on piisavalt suur, et mahutada kõik pikaks päevaks vajalik. Ümara vormiga pehmejoonline kott sobib nii asjalikuks argipäevaks kui ka vabaks ajaks. Vahva kirju nahk, mille muster koosneks üheaegselt justkui triipudest ja täppidest, on efektne ja sobib paljude riietega.

Koti ühel välisküljel on suur tõmblukuga tasku, kus saad hoida kõike seda, millele vajad kiiret ja mugavat ligipääsu, nagu näiteks võtmed, telefon, huulepulk jms.

Koti sisemises, tugevast kangast voodriosas üks suur lukuga suletav tasku ja üks suur lahtine tasku.

Lukukael on vargakindel, ulatudes koti servast servani.Lukuotsad on kinnitatud öösidega koti külgedele, võimaldades nii lukku eriti mugavalt avada ja sulgeda. Kvaliteetne itaalia UZ metalllukk on kahe kelguga, mis võimaldab kotti mõlemast otsast avada või sulgeda.

KRISTA kotti on võimalik kanda nii õlakotina, kasutades koti lühemat (50cm )rihma, kui ka crossbody – kotina, kasutades selleks pikemat rihma (116cm).

Koti hõbeda-tooni karabiinid on valmistatud Itaalias. Koti rõngakujulise karabiini külge kinnitub kena narmastest ehistutike, mille võid soovi korral eemaldada, või vastupidi – telli juurde mõni kontrasttoonis uus narmatutt, millega koti välimust muuta!

Stiilsoft
Materjalveisenahk
Vooderkangas (60% puuvilla, 40% polüestrit)
Kõrgus34 cm
Pikkus13 cm
Laius30 cm
Hind259 €