waltin

Lilla kott KRISTA eest

KRISTA kott (lilla)

Imepehmest, kõrge kvaliteediga lillast hirvenahast KRISTA kott on piisavalt suur, et mahutada kõik pikaks päevaks vajalik. Ümara vormiga pehmejoonline kott sobib nii asjalikuks argipäevaks kui ka vabaks ajaks. Koti lõikeservad on kanditud õhukese nahaga, luues nii eriti viimistletud mulje.

Koti ühel välisküljel on suur tõmblukuga tasku, kus saad hoida kõike seda, millele vajad kiiret ja mugavat ligipääsu, nagu näiteks võtmed, telefon, huulepulk jms.

Koti sisemises, tugevast kangast voodriosas on üks suur lukuga suletav tasku ja üks suur lahtine tasku.

Lukukael on vargakindel, ulatudes koti servast servani. Lukuotsad on kinnitatud öösidega koti külgedele, võimaldades nii lukku eriti mugavalt avada ja sulgeda. Kvaliteetne itaalia UZ metalllukk on kahe kelguga, mis võimaldab kotti mõlemast otsast avada või sulgeda.

KRISTA kotti on võimalik kanda nii õlakotina, kasutades koti lühemat (50cm) rihma, kui ka crossbody – kotina, kasutades selleks pikemat rihma (116cm). Koti kullatooni karabiinid on valmistatud Itaalias. Koti rõngakujulise karabiini külge kinnitub kena narmastest ehistutike, mille võid soovi korral eemaldada, või vastupidi – telli juurde mõni kontrasttoonis uus narmatutt, millega koti välimust muuta!

Materjal: hirvenahk; Vooder: kangas, koostis 60% puuvilla, 40% polüestrit.

Stiilsoft
Materjalhirvenahk
Vooderkangas (60% puuvilla, 40% polüestrit)
Kõrgus30 cm
Pikkus13 cm
Laius34 cm
Hind320 €
Lilla kott KRISTA tagant